Menu:

Výhodná cena za gastro balení olivy

Rádi byste ve Vaší restauraci nabídli zákazníkům bohatší nabídku zeleninových salátů, a tak nyní hledáte internetovou prodejnu, přes kterou byste si mohli tento sortiment zboží objednat? Nechejte se zlákat nabídkou společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem španělské potraviny značky Bassta v gastro balení.

Potravinová značka Bassta je výsledkem pečlivého výběru potravinových produktů širokého množství výrobců. V současné chvíli společnost BMC Brno dodává především sterilované ovoce a zeleninu, tuňák ve slunečnicovém oleji a jiné španělské delikatesy. Využít můžete také pestré nabídky na džemy. I ty najdete na webové stránce internetového obchůdku společnosti BMC Brno www.bassta.cz/produkty.

Velmi oblíbený je zejména jahodový a meruňkový džem. Džem můžete použít při výrobě koláčů, buchet či nabídnout k namazání pečiva. Společnost BMC Brno se však těší velké oblibě zejména díky pestré nabídce oliv. Olivy jsou plody středozemského stále zeleného stromu Olea europaea. Olivy jsou neodmyslitelnou součástí chutné, pestré a vyvážené především jižních přímořských států, ale své místo zaujímají také v české kuchyni.

Olivy se mohou pochlubit nejen svou neodolatelnou chutí, ale obsahují také vitamín A a E, nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty, přírodní vlákniny a minerály. Olivy jsou důležitým zdrojem želena, vápníku, draslíku a hořčíku. Díky gastru balení olivy můžete ve Vaší restauraci připravit velké množství zeleninových salátů, těstovinových pokrmů, pizz i masových pokrmů na zelenině.

25. 08. 2016