Menu:

Výborná restaurace v Plzni

Sháníte kvalitní restauraci v Plzni? Restauraci s dobrým jménem, kde jsou speciality jak české, tak zahraniční kuchyně? Zkuste restauraci Kalikovský mlýn! Kalikovský mlýn je budova působící nejen historickým dojmem ale i zajímavou atmosférou. V roce 2004 byla tato budova přeměněna na multifunkční sportovní centrum, kde se nachází dámské fitness Plzeň, klimatizované kurty na squash, kde si můžete mimo jiné zapůjčit i vybavení na tento sport a další věci spojené se sportem. Celkem dvě podlaží zaujímá moderní sportovní areál, kde se nikdo nebude zaručeně nudit. Kromě toho se zde nachází i originální restaurace. Stylové prostory, výborné jídlo a naskytne se vám pohled i na  malou vodní elektrárnu s Kaplanovou turbínou. Pokud sháníte kvalitní restauraci tak zavítejte do Kalikovského mlýna.

Restaurace kromě klasického menu nabízí taktéž místo pro pořádání nejrůznějších rautů, oslav jako jsou narozeniny nebo třeba svatby. K svatbě můžete využít stylového venkovního altánku, který je jako stvořený pro svatební obřad. Altánek vám ozvučíme, patřičně připravíme a seženeme oddávajícího a všechny další potřebné věci, aby vaše svatba byla nezapomenutelnou chvílí. Při teplých letních dnech můžete využít naší venkovní terasu, která se nachází na poloostrově u jezu. Zkrátka příjemná atmosféra, unikátní a klimatizované prostory, ale hlavně vynikající jídlo, to je naše restaurace. Kvalitní restaurace v Plzni? To je restaurace v Kalikovském mlýně. Pojďte i vy ochutnat naše speciality a nechte se pohltit zajímavým prostředím.

Více informací o jídelním či nápojovém lístku, pořádání oslav a stejně tak nejrůznější recenze si můžete přečíst na našich oficiálních stránkách http://www.kalikovskymlyn.cz, kde se můžete dozvědět vše potřebné i o dalších službách, které Kalikovský mlýn nabízí a stejně tak si můžete přečíst i o historii této jedinečné budovy.

25. 10. 2012