Menu:

Vaříme španělskou kuchyni

Kdo jednou ochutnal španělské delikatesy, jen tak je jíst nepřestane. Španělská kuchyně je totiž jedinečná, lahodná, jednoduchá, lehká a navíc zdraví prospěšná. Ať už pojídáte ryby, olivy nebo používáte hojné množství olivového oleje, vždy tělu dodáváte samé dobré látky, které vás chrání před kardiovaskulárními onemocněními problémy metabolismu. A dobrou zprávou je, že za kvalitní španělskou kuchyní již nemusíte jezdit do Španělska. Naleznete ji totiž i v Brně, kde ji můžete zažít na některém tradičním španělském večeru v rámci ochutnávek nebo v kurzech vaření.

Kurzy vaření Brno jsou vedeny zkušeným šéfkuchařem, který vás uvede do tajů španělské gastronomie a naučí vás připravovat kompletní menu pod jeho odborným vedením. Kromě toho, že se naučíte zpracovávat maso, zeleninu a další španělské suroviny, se dozvíte i více informací o jednotlivých španělských regionech a jejich tradičních pochutinách. Vyzkoušíte připravit tradiční jednohubky tapas, ale i dezert jako sladkou tečku na konec. O plánovaných akcích a kurzech vaření zjistíte více informací na internetových stránkách http://www.spanelskakuchyne.cz/kurzy-vareni/.

Jakmile si základy vaření španělských pokrmů v kurzech osvojíte, nic vám nebrání v tom tyto poznatky vyzkoušet v praxi. Například pozvěte vaše přátele na večeři. Jediné, na co nesmíte zapomenout, je nákup kvalitních a originálních španělských ingrediencí, pokud si přejete, aby byl gastronomický zážitek dokonalý. Nakupovat můžete buď v některém kamenném obchodě nebo přes internet, vyberte si však pouze originálního dovozce španělských potravin. A co by ve vašem menu nemělo chybět? Hodně olivového oleje, zelené a černé olivy, maso nebo mořské plody a spousta zeleniny. Jedině s těmito surovinami bude španělský večer autentický.

22. 02. 2013