Menu:

Španělské potraviny značky Bassta

Pochutnáváte si rádi na zdravé stravě a nedovedete si ji představit bez zeleniny? Pak Vás jistě potěší aktuální nabídka společnosti BMC Brno na objednání jednotlivých gastro balení. Společnost BMC Brno se zaměřuje na prodej španělských potravin značky Bassta. Již několik let BMC Brno dodává na český trh velkogramážní produkty od osvědčených dodavatelů. Potraviny značky Bassta se vyznačují vynikající chutí, trvanlivostí i kvalitním balením. V našem portfoliu www.bmcbrno.cz naleznou zákazníci zejména velkogramážní balení oliv, olivových olejů, konzervovaného ovoce a zeleniny.

Olivy jsou plody tředozemského stále zeleného stromu Olea europia, které uzrávají po odkvětu bílých voňavých květů. Olivy sice nachází svůj původ v Malé Asii, avšak v evropských přímořských zemích se velmi často pěstují. Díky dovolených u moře si je oblíbili také Češi, a tak nachází své místo také v místní gastronomii. Olivy se mohou stát přílohou k dobrým vínům, přimíchat je můžete také do zeleninových salátů, přidat je k různě připravovaným masům či pizzám. Samozřejmě si na nich můžete pochutnat také v těstovinách. Olivy si zamilujete také pro jejich zdravý přísun významných vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin i přírodních vláknin a minerálů. Olivy obsahují také železo, vápník, draslík a hořčík.

Objednat si můžete také kvalitní rajčatové směsi, dochucovadla, sardinky a ančovičky. Mezi klienty je velmi oblíbený také tuňák. V nabídkovém katalogu jsou ke koupi produkty balené ve skle, plechu i plastu. Zboží od společnosti BMC Brno je výhodné zejména pro restaurace, výrobce, velkoobchody i hotely.

26. 04. 2017