Menu:

Španělské potraviny od BMC Brno

Potrpíte si na kvalitní a zároveň lahodné španělské potraviny? V tom případě budete přímo nadšeni z nabídky společnosti BMC Brno. Společnost BMC Brno se přednostně zaměřuje na dodávání a prodej španělských potravin, vín, španělských delikates, gastro balení i dárkových balení a doplňků. Španělsko je považováno za předního producenta vína v celosvětovém měřítku. Není proto divu, že se může pochlubit skutečně prvotřídními víny.

U společnosti BMC Brno si můžete zakoupit španělská vína z nejvýznamnějších oblastí a sklepů tamějšího kraje. Především červená vína jsou ve Španělsku hodnocena nejvyššími známkami. Pokud máte rádi červená vína, určitě byste neměli zapomenout ochutnat červená vína z oblastí Rioja nebo Ribera del Duero. Také bíla španělská vína, sangrie a šumivá vína typu CAVA si zaslouží Vaši pozornost. Mezi španělskými delikatesami u firmy BMC Brno najdete zejména olivy, které jsou chloubou středozemních zemí a jinak tomu není ani ve Španělsku.

Na této webové adrese www.bmcbrno.cz najdete olivy v plechovce, olivy v sáčku i ve sklenici. Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro koupi černých oliv bez pecek, pikantní olivový koktejl, zelené olivy bez pecek, zelené olivy s ančovičkami, ale i zelené olivy s kapary nebo s citrónem. Ke středomořským kuchyním neodmyslitelně patří mořské speciality. Ne jinak je tomu také v té španělské. Obohaťte si Váš jídelníček o robotničky na česneku, kalamář v americké omáčce nebo tuňáka v olivovém oleji. Ze španělských sladkostí Vás určitě nezklame turrón crema catalana. Jedná se o cukrovinku z mandlí a vaječného žloutku. Velmi lahodně chutná také turrón s mandlemi v čokoládě.

13. 08. 2014