Menu:

Paella s kuřecím masem a olivami

Oblíbené a vyhledávané jídlo, které si můžete dát kdekoli na světě, je paella. Ta pochází ze Španělska a její hlavní ingrediencí je kvalitní rýže. Zajímavé je, že se nesmí rýže před použitím proplachovat, protože by ztratila svůj typický škrob, díky kterému je jídlo perfektně lepkavé. Původně si paellu dělali chudí rybáři přímo na lodích, takže se dříve toto jídlo řadilo mezi chudinské pokrmy. Dnes si výbornou paellu můžete dát v kterékoli luxusní restauraci nebo si jej uvařit i doma. Paella je velice podobná našemu rizotu nebo kari, které snad všichni milujeme. Existují různé druhy paelly, které si můžete dát. Asi nejoblíbenějším druhem je paella s kuřecím masem a olivami.
Pokud si nevíte s přípravou pokrmu rady, můžete se podívat na oblíbené recepty online. Tam najdete nejen seznam všech potřebných ingrediencí, ale také přesný postup, jak toto oblíbené jídlo připravit. Pokud chcete, aby právě vaše paella byla ta nejlepší, můžete ji připravit na speciální pánvi, která je pro tento druh jídla určená. Tato pánev je plochá s velkými uchy a jídlo se na ní připravuje velice snadně a rychle. Ke kuřecí paelle s olivami se vám bude skvěle hodit kvalitní červené víno. Tento pokrm se bude rozhodně hodit pro slavnostní chvíle nebo také jako všední jídlo. Na paelle s kuřecím masem a olivami si pochutnají i ti největší gurmáni.
Navštivte webovou stránku www.spanelskerecepty.cz a získejte tak inspiraci pro to nelepší španělské jídlo pod sluncem. Kuřecí paella s olivami se okamžitě stane vaším nejoblíbenějším jídlem, které si budete chtít vychutnávat stále znovu a znovu. Pokud budete mít snad chuť na obměnu tohoto jídla, můžete vyzkoušet paellu s jiným druhem masa nebo také s mořskými plody. Vyzkoušejte i vy toto luxusní jídlo a užijte si pocit té nejlepší chuti, kterou jste mohli zažít.

26. 11. 2012