Menu:

Olivy značky Bassta si zaslouží Vaše ochutnání

Pojídáte rádi při popíjení vína olivy a jiné španělské delikatesy? Objednat je nyní můžete za velmi příznivou cenu z internetové prodejny společnosti BMC Brno. Koupit je můžete zde www.bassta.cz. Španělské potraviny značky Bassta jsou zárukou kvality a vynikající chutě.

Olivy značky Bassta Vám již napoprvé zachutnají

Možná jste neměli tušení, že olivy patří mezi ovoce ani, že olivový strom potřebuje sedm let na to, aby byl vůbec schopen produkovat úrodu. Další zajímavostí je, že olivový strom je schopen plné produkce až třicet let. Pravděpodobně jste si všimli, že lze v obchodech pořídit, jak zelené, tak černé olivy. Je to dáno tím, že zelené olivy zráním mění svou barvu na vínově červenou, fialovou a nakonec černé. Zelené olivy jsou tedy nezralé, zatímco černé zralé. Zelené olivy jsou tvrdé, chutnají nahořkle a mají nízký obsah oleje. Černé olivy jsou naopak měkčí, obsahují přibližně 20-30% oleje na váhu a jsou jemnější. E-shop společnosti BMC Brno prodává olivy v sáčku, skle i plechovce. S gastro balením olivy si můžete udělat zásoby na delší dobu. Nejvyšší kvality přitom dosahují olivy uložené v plechovkách. K tomuto faktu přispívá skutečnost, že jsou sterilované, mechanicky se nepoškozují a nejsou vystaveny působení světla.

Při nákupu v BMC Brno si můžete udělat také zásoby gastro balení ovoce

V internetové prodejně společnosti BMC Brno můžete koupit také pečlivě zabalené a chuťově neodolatelné gastro balení ovoce. Různé druhy ovoce můžete použít k přípravě nejrozmanitějších moučníků, dezertů i třeba ovocných pohárů. V nabídkovém katalogu najdete gastro balení ananasu, broskve, hroznových kompotů, hrušek, ovocných koktejlů i meruněk. V gastro balení ovoce najdete ovoce již různě upravené.

29. 01. 2018