Menu:

Naučte se připravit pochoutky ze španělské kuchyně

Navštívili jste letos o prázdninách Španělsko a zamilovali jste se do španělské kuchyně? Španělská kuchyně nabízí milovníkům jídla pestrou škálu nejrůznějších pochoutek. Španělské království díky své pestré historii neposkytuje k ochutnání pouze pár typických tamějších lahůdek, nýbrž širokou paletu nejrůznějších pokrmů od dezertů počínaje až k lahodným masitým jídlům.

Každý region Španělského království má co nabídnout. Pokud byste se rádi naučili vařit některý z pokrmů, který jste na dovolené ochutnali, máte nyní jedinečnou možnost. Za dohledu mistra na španělskou kuchyni pana Roberta Janíčka se můžete stát také Vy odborníky na tuto jihozápadní kuchyni.

Během kurzu se naučíte nejen přichystat neodolatelné španělské pokrmy, ale také se dovíte spoustu zajímavých informací o španělské gastronomii a poznáte typické španělské suroviny. Hned po kurzu můžete pozvat Vaše přátele na večírek, jehož součástí bude pohoštění na základě španělských pochoutek.

K zobání nebo před jídlem jim budete moci nabídnout jedinečný tapas a vše zakončit skvostným dezertem, jako je například puding z mléka a rýže typický pro Andalucíi. Součástí španělské kuchyně jsou neodmyslitelně také olivy. Více informací k tomuto kurzu naleznete pod touto webovou adresou: www.spanelskakuchyne.cz.

Na této webové adrese najdete také celou řadu španělských kuchařských receptů. Součástí každého receptu je detailní popis postupu, jak úspěšně zvládnout ukuchtit Vámi vybraný recept, i s potřebnými ingrediencemi. Španělská kuchyni disponuje nejen skvostnými jídly, ale také lahodnými víny. Španělskou kuchyni si zamilujete na první ochutnání. 

24. 09. 2013