Menu:

Kde koupit gastro balení olivy?

Vlastníte restauraci a rádi byste konečně našli dodavatele, který by Vám dovážel kvalitní gastro balení potravin? V takovém případě bude sázkou na jistotu spolupráce se společností BMC Brno.

Proč nakupovat u společnosti BMC Brno?

Právě díky této brněnské společnosti se k Vám do zásob mohou dostat velmi lahodné potraviny španělské značky Bassta. Firma BMC Brno dbá na to, aby uspokojila potřeby nejširšího portfolia zákazníků. Nejčastějšími odběrateli přitom jsou restaurace, velkoobchody, výrobci a hotely. Velmi dobře ví, co je nyní trendem v gastronomickém světě a podle toho také přistupuje ke své aktuální nabídce. Velký důraz je samozřejmě kladen na čerstvou chuť, dlouhodobou trvanlivost, pečlivé balení a logistiku. Z nabídkového katalogu www.bassta.cz můžete objednávat především konzervované ovoce, zeleninu, olivy, olivové oleje, koření a šťavnatého tuňáku, který mezi rybami zaujímá přední postavení.

Proč jíst olivy?

Velké oblibě se těší především gastro balení olivy. Přispívá k tomu nejen jejich specifická chuť, ale také vědomí o tom, že tvoří součást zdravé stravy. Skvěle se hodí k přípravě nejrůznějších salátů, masových pokrmů i zeleninových talířů. Připravit z nich můžete také ve Španělsku proslulé tapasy, které jsou podobné naším jednohubkám. Je všeobecně známo, že olivy pomáhají snižovat vysoký cholesterol i riziko výskytu infarktu. Podporují dobrou cirkulaci krve v cévách a mají rovněž protizánětlivé účinky. Díky obsahu polyfenolů umí zabránit degeneraci kostí a zlomeninám ve starším věku. V neposlední řadě podporují činnost mozku. Pokud se ptáte, zda je lepší jíst černé nebo zelené olivy, pak vězte, že rozdíl mezi nimi není kromě barvy a délky zrání téměř žádný. Zdravou stravu obohatí stejně dobře jako kvalitní olivový olej značky Bassta.

01. 02. 2019