Menu:

Gastro balení olivy

Libujete si rádi v kvalitní zelenině a ovoci? V tom případě Vás určitě nezklame nabídka firmy BMC Brno, která se zabývá dodáváním toho nejlepšího, co se ve Španělsku pěstuje. Firma BMC působí na českém trhu již od roku 1995 a od té doby se stala předním zástupcem značky Bassta, která je výsledkem dlouholetého úspěšného působení v oblasti dovozu potravin z evropských i mimoevropských zemí. V žádném případě se tedy nejedná pouze o dovoz španělských potravin. Výrobky značky Bassta se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a lahodností. Jejich chuť okouzlí naprosto každého a Vašim připravovaným jídlům přidá tu pověstnou třešničku na dortu. S gastro balením olivy budete více než spokojeni.

Mezi výrobky značky Bassta si můžete ke koupi vybírat zboží z bohaté nabídky sterilovaného ovoce a zeleniny. Svou lahodností Vás okouzlí zajisté také tuňák naložený ve slunečnicovém oleji. Na pizzu, do zeleninových salátů, k vepřovému masu a podobně se velmi dobře chuťově hodí především olivy. V gastro balení olivy značky Bassta najdete černé olivy bez pecky zabalené ve vaku, ale i v konzervě, stejně jako černé olivy krájené a na nejrůznější způsoby připravené zelené olivy. Velmi populární jsou v poslední době také olivy s kousky česneku nebo papriky.

Na této webové adrese www.bassta.cz si můžete objednat ve tří kilogramovém balení také zelené olivy s červenou paprikou. Z gastro balení ovoce Bassta Vás určitě zaujmou loupané broskve, hroznový kompot a půlené loupané meruňky. Gastro balení ovoce můžete použít nejen na kompoty, ale také na přípravu ovocných pohárů, buchet nebo kynutých knedlíků. Dejte svým chutím volný průběh a pochutnejte si na výrobcích značky Bassta.

25. 06. 2014