Menu:

Gastro balení olivy do restaurací

Provozujete restauraci a rádi byste Vašim hostům nabídli ty nejkvalitnější produkty? S pomocí společnosti BMC Brno se Vám tohoto Vašeho požadavku může podařit docílit.

Tato společnost disponuje bohatou nabídkou gastro balení značky Bassta. V jejím nabídkovém katalogu najdete gastro balení džemy, gastro balení olivy, gastro balení ovoce, gastro balení ryby a maso a také gastro balení zelenina. Veškeré produkty značky Bassta jsou prvotřídně vybrány tak, aby mohli nabídnout tu nejlepší chuť. Velkou roli při výběru potravin hraje také trvanlivost, balení i logistika. Gastro balení je možné si objednat ve sklech, plechu i plastu. Více informací si o jednotlivých gastro balení značky Bassta můžete přečíst na této webové adrese www.bassta.cz/produkty.

Gastro balení je ideálním dávkováním nejen pro restaurace, ale také pro výrobce, velkoobchody a hotely. V gastro balení olivy jsou pro Vás připraveny černé olivy bez pecky, černé krájené olivy i zelené olivy. Velmi žádané jsou rovněž zelené olivy s červenou paprikou. Olivy v gastro balení jsou zástupcem španělských odrůdových oliv, které byly sklizeny ve španělské oblasti Sevilla. Po sklizni byly strojově uloženy do plechovek. S gastro balením olivy budete maximálně spokojeni. 

Olivami od Bassty můžete doplnit nejrůznější studené pokrmy, jako jsou například saláty. Velmi oblíbené jsou také olivy na pizze. Olivy je možné přidat také do pokrmů vyrobených z masa. Vašim hostům můžete připravit také pestrou zeleninovou polévku, jejíž součástí budou olivy. Lahodně chutná rovněž losos s olivami na kari. 

26. 02. 2015